BloodString
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ostajemo savez ili postajemo savezi

4 posters

Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty ostajemo savez ili postajemo savezi

Postaj  Demia pon pro 17 2007, 16:31

dragi moji,kao sto sam vec i napisala... a, evo jos jednom (kazu da se volim ponavljati, pa...) obavjestavam vas da se rukovodstvo saveza dogovorilo da bi
se mogli spojiti sa drugim savezom (savez se zove day walkers i oni su
nam to predlozili...) i napraviti jaci savez, koji ce se sastojati od
dva saveza, od kojih jedan bude glavni a drugi wing ili academy,
uglavnom, jaci igraci ce preci u glavni savez, a slabiji budu u wingu i
biti ce pod zastitom jaceg, svaki put dok se glavni poveca u njega ce
prelaziti jaci igraci iz winga...tako bi oba saveza trebala brze i
bolje napredovati - po mojem misljenju... sad da cujem vas, vase
prijedloge i kritike, tko se slaze a tko ne? pozdrav (opet) tongue
Demia
Demia
Ephialtes

Broj postova : 50
Age : 36
Location : kod mene
Registration date : 26.10.2007

http://www.myspace.com/demia_oi

[Vrh] Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty Re: ostajemo savez ili postajemo savezi

Postaj  fighter25 pon pro 17 2007, 16:53

neznam... meni je svejedno... mozda bi mogli... kako vi recete neka bude...Smile
fighter25
fighter25
Ephialtes

Broj postova : 32
Age : 37
Location : Crikvenica
Registration date : 17.12.2007

[Vrh] Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty Re: ostajemo savez ili postajemo savezi

Postaj  DaWn uto pro 18 2007, 02:30

ja se potpuno slažem za pridružehje saveza...Cool...jedino što bih htjela da ostane naziv isti...ili barem sličan tak da se zna ko smo i šta smo!flower
DaWn
DaWn
Ephialtes

Broj postova : 54
Age : 37
Location : Baranja, Beli Manastir
Registration date : 26.10.2007

http://justfadetoblack.blogspot.com

[Vrh] Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty odanost

Postaj  EkSeR uto pro 18 2007, 13:05

gospodaru samo recite i vasa zelja bice ispunjena vas ponizni sluga 
EkSeR
EkSeR
Ephialtes

Broj postova : 50
Age : 37
Location : Smederevo
Registration date : 08.12.2007

[Vrh] Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty pregovori

Postaj  Demia uto pro 18 2007, 13:24

za naziv sam vec predlozila da ostane isti, i neki su se slozili... e sad sto se tice gospodara... jedan ce od njihovih clanova biti glavni u jednom, a jedan od nasih u drugom savezu... a, najvjerojatnije ce nas biti gospodar u wingu... predlazem EkSeR-a, Righteousa ili DelPierra... posto ce oni prvi nakon prosirenja imati mogucnost ulaska u veci savez (...i opet ga pokusavamo cim prije prosiriti)...a sto znaci da u vecem savezu najvjerojatnije necu vise biti gospodar (a kao sto sam im rekla da mi nije problem, ako netko od njihovih ima izricitu megalomansku zelju... bitno je da je sve u redu u savezu...) zato vas pitam el bi to vama bio problem? (ovo se pitanje odnosi posebno na argowala i dawn, posto smo nas troje osnovali savez...) ...a pitali su me i da li imamo kakve zahtjeve, sto se s moje strane tice, nemam nikakvih posebnih zelja, osim da nasi trenutni admini zadrze svoj rank... eto, zasada su to novosti... a posto se vecina iz naseg saveza slaze, do sutra bi se vec mogli dogovoriti...
Demia
Demia
Ephialtes

Broj postova : 50
Age : 36
Location : kod mene
Registration date : 26.10.2007

http://www.myspace.com/demia_oi

[Vrh] Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty Re: ostajemo savez ili postajemo savezi

Postaj  DaWn uto pro 18 2007, 14:14

Meni bi bilo prije pošteno to da sve kod nas u savezu ostane kak je i da se oni jači iz drugog saveza prebace kod nas,pošto imamo više love u savezu pa bi se brže proširili i mogli bi primat naprednije igrače iz winga,ovak sumnjam,što na primjer ako nam neki drugi bude gospodar i počne neke uvjete postavljat koji nam se ne sviđaju ili sl.
Iskreno,voljela bih da naša Demia ostane gospodar!
Za wing se također slažem,da se njih trojica dogovore tko će biti gospodar,ali prema mišljenju,više mislim da bi najbolji bio EkSeR jer je komunikativan igrač, pa bi nas češće izvještavao o napadima na wing i sličnim stvarima...
DaWn
DaWn
Ephialtes

Broj postova : 54
Age : 37
Location : Baranja, Beli Manastir
Registration date : 26.10.2007

http://justfadetoblack.blogspot.com

[Vrh] Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty Re: ostajemo savez ili postajemo savezi

Postaj  EkSeR uto pro 18 2007, 15:55

e sto se tice onoga gospodaru i tako to malo se salim a na komentar koji je upucen u vezi mene nemam reci
EkSeR
EkSeR
Ephialtes

Broj postova : 50
Age : 37
Location : Smederevo
Registration date : 08.12.2007

[Vrh] Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty Re: ostajemo savez ili postajemo savezi

Postaj  Demia uto pro 18 2007, 16:48

e, ovako... danas navecer oko 23:00 (ili malo poslije...) bi trebali biti detaljniji dogovori i pregovori... mjesto jos nije skroz dogovoreno, ali ce nas argowal napraviti privatnu grupu na chatu, gdje se mozemo sve dogovoriti (nasao chat gdje nije potrebna registracija za login...) uglavnom, svi oni koji su zainteresirani i imaju nesto za reci u vezi svega ovoga su pozvani... a podvecer ce svima biti poslane kruzne poruke sa linkom tako da vas sve pozivam na vecernji chat Smile
Demia
Demia
Ephialtes

Broj postova : 50
Age : 36
Location : kod mene
Registration date : 26.10.2007

http://www.myspace.com/demia_oi

[Vrh] Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty jos jedna ponuda

Postaj  Demia čet pro 27 2007, 00:54

efo... dobili smo jos jednu ponudu... ali ova je izravnija (recimo to tako)... savez je trenutno 3 na listi (Lords_of_Vampires) i zele da 4 nasa najjaca clana idu u njihov savez...
ajmo, opet vasa, meni dragocijena, misljenja, prijedlozi, savijeti, kritike... ma, kaj god, samo nekaj napisite Laughing
Demia
Demia
Ephialtes

Broj postova : 50
Age : 36
Location : kod mene
Registration date : 26.10.2007

http://www.myspace.com/demia_oi

[Vrh] Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty Re: ostajemo savez ili postajemo savezi

Postaj  DaWn čet pro 27 2007, 01:14

Iskreno,već ovo stvarno postaje malo dosadno,to natezanje s drugim savezima...al za ponudu od najjačeg saveza od naše rase se stvarno treba dobro zazmotrit...study


...malo mi je glupo to što zovu samo četiri najjača člana iz saveza,a mi imamo duplo više donacija u savezu i mogli bi ga prije proširit neg oni i sad bi ga kao trebali raspustit...a i uzimam u obzir to što smo se od samog početka (nastanka servera) probili do samog vrha i sad da ga raspustimo...bilo bi mi jako krivo!Suspect

confused confused confused
DaWn
DaWn
Ephialtes

Broj postova : 54
Age : 37
Location : Baranja, Beli Manastir
Registration date : 26.10.2007

http://justfadetoblack.blogspot.com

[Vrh] Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty Re: ostajemo savez ili postajemo savezi

Postaj  EkSeR čet pro 27 2007, 04:15

ja glasam za dawn to si  u pravu bude li tako nesto slicno, nista od saveza 4 naj i ostane sta nista 
EkSeR
EkSeR
Ephialtes

Broj postova : 50
Age : 37
Location : Smederevo
Registration date : 08.12.2007

[Vrh] Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty Re: ostajemo savez ili postajemo savezi

Postaj  fighter25 čet pro 27 2007, 19:21

u pravu ste... bilo bi bezveze nakon toliko doniranja i zblizavanja u ovom savezu da samo tako propadne...
fighter25
fighter25
Ephialtes

Broj postova : 32
Age : 37
Location : Crikvenica
Registration date : 17.12.2007

[Vrh] Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty Re: ostajemo savez ili postajemo savezi

Postaj  DaWn čet pro 27 2007, 21:38

sad ću ja malo bubnit...i valjda ostat živa...a šta mislite na to da mi svoj wing osnujemo?study
DaWn
DaWn
Ephialtes

Broj postova : 54
Age : 37
Location : Baranja, Beli Manastir
Registration date : 26.10.2007

http://justfadetoblack.blogspot.com

[Vrh] Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty Re: ostajemo savez ili postajemo savezi

Postaj  EkSeR pet pro 28 2007, 01:28

mogli bi a od kojih igraca Smile
EkSeR
EkSeR
Ephialtes

Broj postova : 50
Age : 37
Location : Smederevo
Registration date : 08.12.2007

[Vrh] Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty Re: ostajemo savez ili postajemo savezi

Postaj  fighter25 pet pro 28 2007, 15:29

super... a dal bi u wing prelazili najslabiji iz naseg saveza ili bi ostali, a u wing dolazili novi igraci?
fighter25
fighter25
Ephialtes

Broj postova : 32
Age : 37
Location : Crikvenica
Registration date : 17.12.2007

[Vrh] Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty Re: ostajemo savez ili postajemo savezi

Postaj  Demia pet pro 28 2007, 19:32

svidja mi se ta ideja za wing... samo... neznam kak bi to funkicioniralo? Suspect
kao prvo, jedan iz saveza (kao i sve tak je i ovo na dobrovoljnoj bazi) bi ga trebao osnovati... tj. biti gospodar tog saveza (winga). e sad, mogli bi napraviti prema plijenu... kao sto je trebalo biti kod ovog prvog "spajanja" - da u wing dolaze novi igraci, i prema kolicini plijena se razvrstavamo po savezima...npr. dok u wingu netko skupi dosta plijena, prelazi u recimo to glavni savez...isto i dok napredujemo savez, oni koji imaju max u wingu idu u glavni... fkors, podrazumijeva se da je wing pod zastitom...
...samo prijedlog Wink
Demia
Demia
Ephialtes

Broj postova : 50
Age : 36
Location : kod mene
Registration date : 26.10.2007

http://www.myspace.com/demia_oi

[Vrh] Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty Re: ostajemo savez ili postajemo savezi

Postaj  DaWn pet pro 28 2007, 22:51

ovo je bio samo prijedlog,a ako ima kakvih dobrovoljaca za gospodara winga,ok...ma mislim da se ne treba gledati po litrama krvi već po želji ili po aktivnosti igrača...ne može bit gospodar neki pasivan igrač koji ne služi za primjer drugima i komunikativan,da budemo što bolje izvješteni o problemima naših suigrača u wingu...a opet...kad bi za gospodara stavili nekog s više litara...pali bi na highscore-u...Cool a opet s druge strane je dobro jer bi brže proširio savez wing-a...

p.s. kad smo već kod izabiranja gospodara našeg winga....idemo glasovat! lol! propisani su službeni izbori! hehe
DaWn
DaWn
Ephialtes

Broj postova : 54
Age : 37
Location : Baranja, Beli Manastir
Registration date : 26.10.2007

http://justfadetoblack.blogspot.com

[Vrh] Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty Re: ostajemo savez ili postajemo savezi

Postaj  fighter25 pet pro 28 2007, 22:58

imam jedan prijedlog... da mozda pozovemo neke druge likove koji su sami u savezu ili uopce nisu u savezu u wing? da ne selimo nikoga iz saveza... vjerojatno ima takvih... i to puno... jer ipak je cast biti u savezu bitefight... ili njegovom wingu... Very Happy
fighter25
fighter25
Ephialtes

Broj postova : 32
Age : 37
Location : Crikvenica
Registration date : 17.12.2007

[Vrh] Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty Re: ostajemo savez ili postajemo savezi

Postaj  EkSeR sub pro 29 2007, 02:57

ma sve vukove treba unistiti do poslednjeg

ps: znam da nema nikakve veze sa temom ali mi doslo eto
EkSeR
EkSeR
Ephialtes

Broj postova : 50
Age : 37
Location : Smederevo
Registration date : 08.12.2007

[Vrh] Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty Re: ostajemo savez ili postajemo savezi

Postaj  EkSeR čet sij 03 2008, 23:16

a da to vazi za 4 serves xiixiix
EkSeR
EkSeR
Ephialtes

Broj postova : 50
Age : 37
Location : Smederevo
Registration date : 08.12.2007

[Vrh] Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty Re: ostajemo savez ili postajemo savezi

Postaj  fighter25 pet sij 04 2008, 19:05

nisam znao da imamo wing... super... al sta nebi u njega trebali primat malo jace igrace... da stavimo prag ulaska 25 000 litara krvi ili vise... al ne da ulaze likovi sa 350 litara krvi... ili da napravimo 2 winga ako je to moguce pa da u jednom budu jaci a u drugom da se slabiji pripremaju i jacaju dok ne budu spremni za bolje pozicije...
fighter25
fighter25
Ephialtes

Broj postova : 32
Age : 37
Location : Crikvenica
Registration date : 17.12.2007

[Vrh] Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty Re: ostajemo savez ili postajemo savezi

Postaj  DaWn pet sij 04 2008, 22:59

da..istina,nije loša ideja fighteru..al evo,ovaj igrač-gospodar sadašnjeg winga je pristao na to samo zato što smo ga mi i uputili na tu igru(slučajno je zalutao na naš savezni chat),pa eto i prvog winga... ,al fora je što neki jači neće prihvatit takve ponude.study ...i to je malo sj(zeznuto) king...
DaWn
DaWn
Ephialtes

Broj postova : 54
Age : 37
Location : Baranja, Beli Manastir
Registration date : 26.10.2007

http://justfadetoblack.blogspot.com

[Vrh] Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty Re: ostajemo savez ili postajemo savezi

Postaj  fighter25 sub sij 05 2008, 17:26

da... a dal se moze imat dva winga ili wing i academy? ako treba cu ja potrazit moguce kandidate za wing... nije problem...
fighter25
fighter25
Ephialtes

Broj postova : 32
Age : 37
Location : Crikvenica
Registration date : 17.12.2007

[Vrh] Go down

ostajemo savez ili postajemo savezi Empty Re: ostajemo savez ili postajemo savezi

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.